خانه / اخبار پزشکی / ارائه خدمات امدادی به بیش از ۳۷۰۰ تن از هموطنان نمازگزار

ارائه خدمات امدادی به بیش از ۳۷۰۰ تن از هموطنان نمازگزار

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی سلیمی با اشاره به ارائه خدمات امدادی به هموطنان نمازگزار در نماز عید فطر، گفت: در قالب ارائه خدمات امدادی به نمازگزاران در نماز عید سعید فطر به سه هزار و ۷۲۲ تن از هموطنان خدمات امدادی ارائه شد.

وی با بیان اینکه در قالب پوشش امدادی مراسم نماز عید سعید فطر ۹ تن از هموطنان به مراکز درمانی منتقل شدند، یادآور شد: ۵۲۰ نفر از هموطنان از خدمات درمان سرپایی بهره مند شده و سه هزار و ۱۹۳ تن از نمازگزاران نیز از خدمات پزشکی تست قند خون و فشار خون بهره بردند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره منابع و تجهیزات به کارگیری شده از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر، اظهارداشت: ۳۸۳ پست امدادی، ۶۰۳ تیم عملیاتی، ۳۹۴ دستگاه آمبولانس و ۲۹۰ دستگاه خودروی عملیاتی برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان نمازگزار به کارگیری شد.

وی درباره گزارش نهایی پوشش امدادی نماز عید سعید  فطر در استان تهران، بیان کرد: ۹۶ تن از هموطنان در مراسم نماز عید سعید فطر  به پست های امدادی هلال احمر مراجعه کرده، سه نفر به مراکز درمانی منتقل شدند، ۹۳ تن از هموطنان نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

به گفته سلیمی، ۱۵۷ تیم امدادی، ۵۳۵ نیروی عملیاتی و ۳۸ دستگاه خودروی عملیاتی و ۳۵ دستگاه آمبولانس نیز به کار گیری شد.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

اهدای کتاب به کودکان مبتلا به سرطان

ماهانه ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ جلد کتاب در بین کودکان تحت درمان در بیمارستان محک و بیمارستان های دولتی دارای بخش خون و انکولوژی کودکان، اهدا می شود.

پاسخی بگذارید