خانه / اخبار پزشکی / اعضای ستاد راهبری برنامه پزشک خانواده منصوب شدند

اعضای ستاد راهبری برنامه پزشک خانواده منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سیدحسن هاشمی در حکمی دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت را به عنوان دبیر و عضو ستاد راهبری برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع منصوب کرد.

وزیر بهداشت همچنین در احکام جداگانه ای، دکتر صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع،  دکتر جان بابایی، معاون درمان، دکتر اصغری، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو، دکتر حقدوست، معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی، مهندس موهبتی، مدیر عامل سازمان بیمه سلامت، دکتر ایمانیه، مشاور وزیر در امور دانشگاه ها، دکتر امامی رضوی، دبیر دبیرخانه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی، دکتر اولیایی‌منش، دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت و دکتر شریعتی، رییس مرکز مدیریت شبکه را به عنوان اعضای این ستاد منصوب کرد.

در متن این احکام آمده است: با عنایت به بند (الف) ماده ۷۴ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خصوص اجرای قانون با اولویت شروع برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع و لزوم  تشکیل ستاد راهبری برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع، بدین وسیله نظر به دانش، سوابق و توانایی های جناب عالی به عنوان دبیر/ عضو ستاد راهبری برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع منصوب می شوید. امید است در سایه پروردگار و بهره گیری از دانش و خرد جمعی در راستای ارتقای هر چه بیشتر کیفیت ارائه خدمات سلامت در کشور همت لازم را مبذول فرمایید.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

یک چهارم جمعیت کشور چاق هستند/آمار مرگ و میر بیماری های غیر واگیر

معاون وزیر بهداشت، با عنوان این مطلب که بیش از یک چهارم جمعیت ایران چاق هستند، گفت: سالانه ۳۰۰ هزار نفر در کشور به دلیل بیماری‌های غیرواگیر فوت می کنند.

پاسخ دهید