خانه / سلامت / اقای روحانی در انتصاب مدیران به گونه ای عمل نکنید که ویرانه ای از ایران برای نسل بعدی بماند

اقای روحانی در انتصاب مدیران به گونه ای عمل نکنید که ویرانه ای از ایران برای نسل بعدی بماند

سلامت نیوز:رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان آمل خطاب به رئیس جمهور طی نامه ای سرگشاده نوشت: در انتصاب مدیران و استانداران به گونه ای عمل کنید تا مبادا با انتخاب مدیران ضعیف، ویرانه ای از ایران برای نسل بعدی بر جای گذاشته شود!

به گزارش سلامت نیوز متن این نامه که به امضای رضا شیخ پور رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان آمل رسیده آمده است :

به نام آفریدگار زمین

جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور
با سلام و تقدیم احترام در مقطع تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جنابعالی مکرراً با شعار دفاع از حقوق محرومان، محصوران و محذوفان و تجلیل از منزلت آزادی که همگی برآمده از گفتمان اصلاحات است پا به عرصه رقابت گذاشته بودید و آنچنان در دل دگراندیشان، شور و شعف به پا کردید که گاهی گمان می بردیم گوی سبقت را از رئیس دولت اصلاحات در راهبری جبهه تحول خواهان ربودید!

نماینده اصلاح طلبان در مناظره های انتخاباتی نیز آنچنان پر فروغ ظاهر شد که بسیاری از دموکراسی خواهان از تصویر این هماهنگی به چنین تصوری رسیدند که دولت بعدی شما، دولت اصلاحات خواهد بود! حتی پس از انتخابات نیز در ادامه ی سخنرانی های هیجان برانگیز خود آنچنان در دفاع از واگذاری ارکان مدیریت دولت دوازدهم به پاشنه ور کشیده ها، سخن گفتید که باور پیش از انتخابات را برایمان تقویت کرد! اما دیری نپائید که نه تنها تمامی آمال و آرزوهای خیراندیشان برای اصلاح در مدیریت کشور به یأس تبدیل شد بلکه اکنون شاهد هستیم واگذاری بسیاری از مناصب مدیریتی بر اساس ارتباطات مالی صاحبان قدرت و ثروت صورت می پذیرد!

نیک می دانید که گفتمان اصلاحات با پاکدستی و مبارزه با فساد سیاسی و اقتصادی، تبیین می شود؛ اما جای تعجب است که مشاهده می کنیم چگونه مالکان کمپانی های اقتصادی و سرمایه داران و اصحاب قدرت، تصمیم ساز اصلی انتخاب مدیران و استانداران دولت دوازدهم هستند و حتی بعضاً برخی از مناصب مهم به حامیان رقبای حضرتعالی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، واگذار می شود!

به جای اینکه پاکدستی، تخصص، توانمندی و تأیید مجمع روسای ستاد جنابعالی در سطح کشور و استانها، معیار اصلی انتصابات باشد اما ارتباطات اقتصادی ضمن زیر پا گذاشتن اصل تفکیک قوا، انتخاب و انتصاب برخی از مدیران دولت دوازدهم را رقم می زند!

متأسفانه چندی از حذف معصومه ابتکار از صحنه مدیریت محیط زیست کشور و واگذاری مدیریت زیست بوم وطن به حامیان محصولات تراریخته و مدافعان سدسازی و معدن کاوی و واگذاری پارک پردیسان نمی گذرد که با انتخاب های عجیب وزارت کشور برای بسیاری از استان ها مواجه شده ایم!

به عنوان مثال انتظار می رود در ارتباط با چگونگی تعیین استاندار جدید گلستان، شخصاً در محضر افکار عمومی شفاف سازی فرمائید تا شاید حداقل، آسیبی که به باور و اعتماد اصلاح طلبان و حامیان جنابعالی در استان گلستان وارد شده کمی ترمیم شود.

جنابعالی در سال ۹۲ وعده داده بودید که دولت راستگویان و درستکاران را تشکیل خواهید داد اما چهار سال عملکرد برخی افراد نشانی از راستگوئی و درستکاری را برجای نگذاشت به نحوی که علیرغم انتشار اسناد متعددی از تخلفات برخی مدیران استان مازندران طی حداقل یکسال گذشته، نه کسی تنش لرزید و نه حضرتعالی وقعی به انتقادات و اسناد منتشر شده گذاشتید!

جناب آقای دکتر روحانی ما به خاطر حمایت از شما، مطالبه سهم و منفعت جناحی برای خود نداریم؛ اما برای اصلاح طلبان قابل تحمل نیست که با انتصاب مدیرانی ضعیف، ثروت های طبیعی و سرمایه های اجتماعی کشور عزیزمان به زوال کشانده شود!

تنها انتظار ما این است که مدیرانی شایسته و خوشنام را برگزینید تا مبادا مدیران ناکارآمد، ویرانه ای از ایران عزیزمان را برای نسل بعدی بر جای گذارند! به عشق وطن از شما درخواست میکنم دوباره به ایران بیاندیشید و اعتماد جوانان و خیراندیشان را از خود و دولت دوازدهم سلب نفرمائید.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

خشکی و ترک پوست را با سیب درمان کنید

سلامت نیوز: سیب ناراحتی های شایعی مانند خشکی پوست، ترک خوردگی پوست و رنگ پریدگی را برطرف می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، سیب یکی از بهترین میوه هایی است که برای شاداب نگه داشتن بدن و بالابردن توان بدن برای مقابله با حملات ویروس ها و میکروب ها موثر بوده لذا مصرف آن برای همه سنین توصیه می شود، همچنین استفاده از سیب ناراحتی های شایعی مانند خشکی پوست، ترک خوردگی پوست و رنگ پریدگی را برطرف می کند. همچنین وجود املاحی مانند آهن، منیزیم، کلسیم و پتاسیم در سیب درد مفاصل را برطرف کرده و استخوان های بدن را محکم می کند؛ از طرفی از دیگر فواید این ماده مهم و اساسی این است که باکتری های موجود بین لثه و دندان را از بین می برد و به گفته پزشکان می تواند نقش مسواک را نیز ایفا کند؛ همچنین جویدن سیب موجب تقویت عضلات فک می شود. بر اساس این گزارش، از دیگر فواید سیب می توان به درمان سرماخوردگی و کشتن میکروب های موجود در بدن اشاره کرد؛ از طرفی به دلیل وجود فیبر بالا در سیب، این ماده در هضم غذا نیز بسیار موثر است و از نفخ شکم جلوگیری می کند؛ همچنین جلوگیری از چاقی، درمان زخم دهان، خارج کردن حرارت اضافی از بدن، رفع گرفتگی صدا و درمان التهاب کلیه از دیگر فواید مصرف سیب است. قابل ذکر است؛ موارد ذکر شده تنها بخشی از فواید این میوه اساسی و موثر در بدن است لذا چه در طب نوین و چه در طب سنتی مصرف آن برای همه افراد توصیه شده چرا که مصرف سیب بدن را از هجوم میکروب ها بیمه می کند.