خانه / سلامت / اقای روحانی در انتصاب مدیران به گونه ای عمل نکنید که ویرانه ای از ایران برای نسل بعدی بماند

اقای روحانی در انتصاب مدیران به گونه ای عمل نکنید که ویرانه ای از ایران برای نسل بعدی بماند

سلامت نیوز:رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان آمل خطاب به رئیس جمهور طی نامه ای سرگشاده نوشت: در انتصاب مدیران و استانداران به گونه ای عمل کنید تا مبادا با انتخاب مدیران ضعیف، ویرانه ای از ایران برای نسل بعدی بر جای گذاشته شود!

به گزارش سلامت نیوز متن این نامه که به امضای رضا شیخ پور رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان آمل رسیده آمده است :

به نام آفریدگار زمین

جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور
با سلام و تقدیم احترام در مقطع تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جنابعالی مکرراً با شعار دفاع از حقوق محرومان، محصوران و محذوفان و تجلیل از منزلت آزادی که همگی برآمده از گفتمان اصلاحات است پا به عرصه رقابت گذاشته بودید و آنچنان در دل دگراندیشان، شور و شعف به پا کردید که گاهی گمان می بردیم گوی سبقت را از رئیس دولت اصلاحات در راهبری جبهه تحول خواهان ربودید!

نماینده اصلاح طلبان در مناظره های انتخاباتی نیز آنچنان پر فروغ ظاهر شد که بسیاری از دموکراسی خواهان از تصویر این هماهنگی به چنین تصوری رسیدند که دولت بعدی شما، دولت اصلاحات خواهد بود! حتی پس از انتخابات نیز در ادامه ی سخنرانی های هیجان برانگیز خود آنچنان در دفاع از واگذاری ارکان مدیریت دولت دوازدهم به پاشنه ور کشیده ها، سخن گفتید که باور پیش از انتخابات را برایمان تقویت کرد! اما دیری نپائید که نه تنها تمامی آمال و آرزوهای خیراندیشان برای اصلاح در مدیریت کشور به یأس تبدیل شد بلکه اکنون شاهد هستیم واگذاری بسیاری از مناصب مدیریتی بر اساس ارتباطات مالی صاحبان قدرت و ثروت صورت می پذیرد!

نیک می دانید که گفتمان اصلاحات با پاکدستی و مبارزه با فساد سیاسی و اقتصادی، تبیین می شود؛ اما جای تعجب است که مشاهده می کنیم چگونه مالکان کمپانی های اقتصادی و سرمایه داران و اصحاب قدرت، تصمیم ساز اصلی انتخاب مدیران و استانداران دولت دوازدهم هستند و حتی بعضاً برخی از مناصب مهم به حامیان رقبای حضرتعالی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، واگذار می شود!

به جای اینکه پاکدستی، تخصص، توانمندی و تأیید مجمع روسای ستاد جنابعالی در سطح کشور و استانها، معیار اصلی انتصابات باشد اما ارتباطات اقتصادی ضمن زیر پا گذاشتن اصل تفکیک قوا، انتخاب و انتصاب برخی از مدیران دولت دوازدهم را رقم می زند!

متأسفانه چندی از حذف معصومه ابتکار از صحنه مدیریت محیط زیست کشور و واگذاری مدیریت زیست بوم وطن به حامیان محصولات تراریخته و مدافعان سدسازی و معدن کاوی و واگذاری پارک پردیسان نمی گذرد که با انتخاب های عجیب وزارت کشور برای بسیاری از استان ها مواجه شده ایم!

به عنوان مثال انتظار می رود در ارتباط با چگونگی تعیین استاندار جدید گلستان، شخصاً در محضر افکار عمومی شفاف سازی فرمائید تا شاید حداقل، آسیبی که به باور و اعتماد اصلاح طلبان و حامیان جنابعالی در استان گلستان وارد شده کمی ترمیم شود.

جنابعالی در سال ۹۲ وعده داده بودید که دولت راستگویان و درستکاران را تشکیل خواهید داد اما چهار سال عملکرد برخی افراد نشانی از راستگوئی و درستکاری را برجای نگذاشت به نحوی که علیرغم انتشار اسناد متعددی از تخلفات برخی مدیران استان مازندران طی حداقل یکسال گذشته، نه کسی تنش لرزید و نه حضرتعالی وقعی به انتقادات و اسناد منتشر شده گذاشتید!

جناب آقای دکتر روحانی ما به خاطر حمایت از شما، مطالبه سهم و منفعت جناحی برای خود نداریم؛ اما برای اصلاح طلبان قابل تحمل نیست که با انتصاب مدیرانی ضعیف، ثروت های طبیعی و سرمایه های اجتماعی کشور عزیزمان به زوال کشانده شود!

تنها انتظار ما این است که مدیرانی شایسته و خوشنام را برگزینید تا مبادا مدیران ناکارآمد، ویرانه ای از ایران عزیزمان را برای نسل بعدی بر جای گذارند! به عشق وطن از شما درخواست میکنم دوباره به ایران بیاندیشید و اعتماد جوانان و خیراندیشان را از خود و دولت دوازدهم سلب نفرمائید.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

چگونه صفحه نمایش تلویزیون را تمیز کنیم؟

سلامت نیوز :دیگر اجازه ندهید گرد و غبار برنامه شما را مختل کند.برای اینکه از هر ثانیه برنامه مورد علاقه تان لذت ببرید، نیاز به صفحه نمایشی از تلویزیون دارید که عاری از هرگونه گرد و غبار، کثیفی و اثر انگشت باشد. زمانی که از مدیر موسسه خانه داری در مورد توصیه های نحوه تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون و همه تجهیزات مربوط به آن سوال شد، سخن از این نکته شروع شد که اول مطمئن شوید وسایل ضروری و موردنیاز را در خانه دارید: شیشه پاک کن و پاک کننده چند منظوره دستمال میکروفایبر دستمال پاک کننده وسایل الکترونیکی جاروبرقی با وسایل ضمیمه حال به شما آموزش می دهیم که چگونه صفحه نمایش تلویزیون، ریموت کنترل ها و بلندگوها را تمیز کنید. چگونه نمایشگر تلویزیون را تمیز کنیم؟ برای امنیت بیشتر، قبل از هر اقدامی تلویزیون را از پریز برق بکشید. اگر صفحه تلویزیون تان شیشه ای است، یک دستمال پارچه ای نرم را به مایع شیشه پاک کن آغشته و با آن صفحه نمایش را تمیز کرده و سپس با سمت دیگر دستمال آن را خشک کنید. هرگز، تاکید می کنیم هرگز شیشه پاک کن را مستقیما روی صفحه نمایش اسپری نکنید. با این کار دستگاهتان می تواند آسیب ببیند، این نکته در مورد کابینت آشپزخانه هم صادق است. قبل از تمیز کردن تلویزیون، آن را از پریز برق بکشید صفحه نمایش های ال سی دی، پلاسما یا مدل های جدیدتر را نمی توانید با روش سنتی دستمال مرطوب تمیز کنید. به جای این روش، با یک دستمال میکروفایبر خشک و نرم گرد و غبار آن را بزدایید. اگر کثیفی و لکه های خشک شده ای روی صفحه تلویزیون دیده می شود، آنها را توسط دستمال تمیز کننده تلویزیون، دستمال مرطوب مخصوص لوازم برقی و الکترونیکی از بین ببرید. با استفاده از دستمال میکروفایبر به سراغ دکمه ها و پشت تلویزیون رفته و کرد و غبارش را پاک کنید تا منافذش تمیز شود. حالا دو شاخه را به برق بزنید. تمیز کردن ریموت کنترل ریموت ها توسط همه لمس شده و در اطراف فضای خانه هم می چرخند! با این اوصاف ریموت کنترل چیزهای بسیاری را با چشم خود می بیند ولی به ندرت به آن توجه شده و تمیز می شود! همه آنچه باید انجام دهید این است که هر دو سمت آن را با یک دستمال پاک کننده تمیز کنید. اگر دستمال مخصوص وسایل الکترونیک یا دستمال چندکاره در دسترس دارید، از آنها استفاده کنید. دور انگشت خود دستمال را بپیچید و با کمک ناخن فرورفتگی ها، خطوط و گوشه های دکمه های ریموت کنترل را تمیز کنید. حال بگذارید در دمای اتاق و با هوای موجود خشک شود. تمیز کردن بلندگوها اگر پارچه یا فومی که روی بلندگوی تان کشیده شده، جداشدنی است (دفترچه راهنما را مطالعه کنید) آن را جدا کرده و دو سمتش را با جاروبرقی تمیز کنید تا غبار، پرز و موی حیوان خانگی تان که به سطح بلندگو چسبیده، پاک شود. اگر پوشش بلندگو را نمی توانید جدا کنید، از روی پوشش آن را جاروبرقی بکشید یا از رول های چسبناکی که برای از بین بردن پرز روی لباس و پارچه کاربرد دارد، استفاده کنید. با جوراب شلواری قدیمی هم می توان پرزها را از بین برد. برای بلندگوهایی که سطحی سخت و مانند مانیتور دارند، از یک دستمال میکروفایبر مرطوب و بدون پرز استفاده کرده و سپس سطح بلندگو را خشک کنید. منبع : chidaneh.com