خانه / اخبار پزشکی / بیمارستان شهدای سرپل ذهاب با کمبود فضای فیزیکی مواجه است

بیمارستان شهدای سرپل ذهاب با کمبود فضای فیزیکی مواجه است

جهانبخش حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پروژههای در دست اقدام شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: یکی از مشکلات شهرستان در بحث بهداشت و درمان، کمبود فضای فیزیکی بیمارستان شهدای سرپل ذهاب است و پیگیر هستیم تا شرایط بهتری را ایجاد کنیم.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در ادامه افزود: بیمارستان شهدا، شهرستانهای گیلانغرب، سرپل ذهاب و قصرشیرین را نیز پوشش می‌دهد، فاز دوم طرح توسعه بیمارستان در سفر هیئت دولت مصوب شد و اعتباراتی نیز تخصیص داده شد.

حیدری بیان کرد: طراحی طرح توسعه بیمارستان شهدای سرپل ذهاب در دست اقدام است، بعد از اتمام طراحی، پیمان سپاری می‌شود تا اقدامات لازم انجام و به شرایط استاندارد برسیم.

وی با بیان اینکه ده ها پروژه درمانی و بهداشتی در شهرستان سرپل ذهاب در دست اقدام است، گفت: پروژه هایی همچون زایشگاه، سی. تی. اسکن، مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه بهداشتی در حال انجام داریم و در آینده ای نه چندان دور به بهره‌برداری می‌رسد.

حیدری با اشاره به در دست اقدام بودن توسعه شبکه بهداشت سرپل ذهاب گفت: در طرح تحول نظام سلامت ۷۲ هزار نفر از جمعیت شهرستان صاحب دفترچه بیمه شدند.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

استفاده از سلول‌های قاتل سرطان برای درمان بیماری‌های بدخیم خونی

اراک- پدر پیوند مغز استخوان ایران گفت: بهره گیری از سلول های قاتل سرطان در حال کشت، برای درمان سرطان سینه و بیماری های بدخیم خونی به زودی در کشور انجام می شود.

پاسخی بگذارید