خانه / سلامت / جان‌باختن ۳ تن از اعضای یک خانواده در سانحه رانندگی

جان‌باختن ۳ تن از اعضای یک خانواده در سانحه رانندگی

سلامت نیوز:رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: اعضای یک خانواده ۳ نفره در اثر سانحه رانندگی در محور جوانرود به ثلاث باباجانی جان خود را از دست دادند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا ، سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: این سانحه رانندگی بین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه نیسان رخ داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،وی افزود: در این حادثه اعضای یک خانواده ۳ نفره شامل پدر، مادر و کودک ۴ ساله آن ها که سوار بر خودروی پژو بودند در اثر برخورد با وانت نیسان تسلیم مرگ شدند.

سرهنگ حیدری بیان کرد: انحراف به چپ خودروی پژو ۴۰۵ علت وقوع این حادثه مرگبار بوده است.

رئیس پلیس راه کرمانشاه، سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ را از مهمترین علل وقوع سوانح رانندگی ذکر کرد و گفت: متاسفانه این دو تخلف رانندگی عامل نیم بیشتری از سوانح هستند.

وی در پایان از رانندگان خواست به علت افزایش حجم تردد خودروها در شهریورماه، از شتاب بی مورد در هنگام رانندگی پرهیز و به مقررات پایبند باشند.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

۱۰ راهکار ساده برای حفاظت از محیط زیست

سلامت نیوز: سازمان ملل متحد برای حفظ محیط زیست ۱۰ راهکار علمی و منطقی ارائه کرد که برای همگان نیز قابل انجام است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، سازمان ملل متحد به همه مردم جهان توصیه کرد, هر نفر یک روز در هفته از رژیم غذایی گیاهی استفاده کند و گوشت نخورد. با اینکار میزان کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط هر نفر تقریباً برابر است با بیرون نیاوردن خودرو از منزل به مدت یک ماه. بلیت سفرهای خود را نه کاغذی بلکه الکترونیکی تهیه کنید، این کار در کاهش قطع درختان مؤثر است. همچنین لوله های دارای نشتی تعمیر و بهسازی شوند زیرا هر نفر تنها با تعمیر یک لوله آب، سالیانه در میانگین جلوگیری از هدررفت حدود ۴۰ هزار لیتر آب در دسترس سهیم می شود. براساس اعلام سازمان ملل، لامپ های کم مصرف جایگزین لامپ های معمولی شوند تا به ۷۵ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی برق کمک کنیم. وسایل الکترونیکی کهنه را دور نینداخته بلکه بازیافت کرده و از قطعات آن ها استفاده کنیم. هر یک از شهروندان می توانند هر فعالیت ممکنی را از طریق اینترنت، تلفن و وسایل الکترونیکی و ارتباطی انجام دهد تا تردد غیرضروری (به خصوص با خودروی شخصی) صورت نگیرد. برای آب آشامیدنی به جای بطری های یک بار مصرف پلاستیکی از قمقمه و بطری های دائمی استفاده کنیم. شیشه و آلومینیوم را از سایر زباله ها جدا کرده و به مراکز بازیافت تحویل دهیم. علاوه بر آن هر شهروندی در صورت امکان برای تردد از دوچرخه استفاده کند تا در ازای هر کیلومتر دوچرخه سواری، زمین از شر ۲۵۰ گرم کربن خلاص شود. همچنین ترجیحاً غذا را در خانه بخورید تا از ظروف یک بار مصرف پلاستیکی استفاده نشود. با رعایت این توصیه علاوه بر کاهش تولید زباله های پلاستیکی، ۲۶۰ گونه جانوری از خطر مرگ ناشی از خوردن زباله های پلاستیکی یا گیر افتادن در آن ها نجات پیدا می کنند.