خانه / سلامت / جان‌باختن ۳ تن از اعضای یک خانواده در سانحه رانندگی

جان‌باختن ۳ تن از اعضای یک خانواده در سانحه رانندگی

سلامت نیوز:رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: اعضای یک خانواده ۳ نفره در اثر سانحه رانندگی در محور جوانرود به ثلاث باباجانی جان خود را از دست دادند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا ، سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: این سانحه رانندگی بین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه نیسان رخ داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،وی افزود: در این حادثه اعضای یک خانواده ۳ نفره شامل پدر، مادر و کودک ۴ ساله آن ها که سوار بر خودروی پژو بودند در اثر برخورد با وانت نیسان تسلیم مرگ شدند.

سرهنگ حیدری بیان کرد: انحراف به چپ خودروی پژو ۴۰۵ علت وقوع این حادثه مرگبار بوده است.

رئیس پلیس راه کرمانشاه، سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ را از مهمترین علل وقوع سوانح رانندگی ذکر کرد و گفت: متاسفانه این دو تخلف رانندگی عامل نیم بیشتری از سوانح هستند.

وی در پایان از رانندگان خواست به علت افزایش حجم تردد خودروها در شهریورماه، از شتاب بی مورد در هنگام رانندگی پرهیز و به مقررات پایبند باشند.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیکی

سلامت نیوز: فردی که برای نشستن روی صندلی مترو، مسافران را با اسلحه پلاستیکی تهدید کرده بود، در ایستگاه چهارراه ولیعصر دستگیر شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،روز گذشته مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر از وقوع درگیری میان دو مسافر مترو باخبر شده و با حضور در محل به بررسی موضوع پرداختند. در بررسی های اولیه مشخص شد درگیری میان دو مسافر از داخل قطار آغاز شده و پس از پیاده شدن از آن نیز ادامه داشته است. همچنین در تحقیقات بعدی مأموران نیز مشخص شد که یکی از طرفین درگیری با اسلحه پلاستیکی و غصب عناوین، قصد ترساندن شهروندان را داشته و خود را مأمور معرفی کرده بود و درگیری نیز به همین دلیل آغاز شده است که در همین راستا دو طرف درگیری به پلیس مترو منتقل شده و در آنجا مشخص شد که دعوا بر سر نشستن روی صندلی آغاز شده و هنگامی که متهم جایی برای نشستن پیدا نکرده با نشان دادن اسلحه اش به مسافران نشسته بر روی صندلی خود را مأمور معرفی کرده و درخواست نشستن روی صندلی را کرده است که با توجه به پلاستیکی بودن اسلحه شهروندان با این فرد درگیر شده اند. در ادامه بررسی های انجام شده با توجه به رفتار غیرعادی متهم این احتمال مطرح شد که وی دچار اختلالات روانی باشد که در همین راستا مقرر شد بررسی های بیشتر روی این فرد انجام شود. مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد: گزارش اولیه در این خصوص تنظیم شده و متهم برای سیر مراحل قانونی و نیز بررسی شرایط روحی و روانی به کلانتری ۱۲۹ جامی تحویل داده شد تا با دستور قضائی دستوران بعدی در موردش انجام شود.