خانه / سلامت / جسد یکی از سه گردشگر مفقود حادثه دز از آب گرفته شد

جسد یکی از سه گردشگر مفقود حادثه دز از آب گرفته شد

سلامت نیوز: معاون عمرانی فرماندار دزفول از کشف جسد یکی از سه گردشگر مفقود حادثه دز در منطقه چال کندی دزفول خبر داد.

‌‌به گزارش سلامت نیوز، عبدالحسین پوررکنی در گفت و گو با ایسنا – ‌اظهار کرد: جسد این گردشگر ساعت ۱۰:۳۰ امروز (۵مردادماه) در رودخانه دز در منطقه چال کندی کشف شد.

وی افزود: این جسد متعلق به آقای “محمود مهربان فر” لیدر تور گردشگری است که پس از ۸ روز جستجو سرانجام روی آب رویت شد و اکنون به وسیله قایق به ساحل رودخانه دز در پارک دولت دزفول منتقل شده است.

پوررکنی بیان کرد: هم اکنون اکیپ‌های غواص در حال گشت زنی در منطقه چال کندی هستند و جستجو برای پیدا کردن دو گردشگر مفقود دیگر ادامه دارد.

بدین ترتیب اکنون تعداد جان باختگان این حادثه به سه نفر رسیده و دو گردشگر همچنان در دز مفقود هستند.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

استفاده از کانکس به جای مدارس آسیب‎دیده از سیل پلدختر

سلامت نیوز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: برای این مدارس کانکس های بزرگی را در نظر گرفته ایم تا در اول مهر هیچ دانش آموزی بدون کلاس درس نباشد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا منطقه لرستان، رضا زینی وندمقدم در جمع خبرنگاران، با اشاره به وقوع سیل فروردین ماه امسال در استان، اظهار کرد: اداره کل آموزش و پرورش لرستان در بحث سیل اخیر و ارزیابی خسارت وارده به مدارس استان سه موضوع را ازجمله ۱۱۳ مدرسه کامل تخریب شده در اثر سیل، ۳۳۰ مدرسه آسیب دیده که نیاز به تعمیر و بازسازی دارند و مدارس نیمه کاره را اولویت بندی کرد. وی با ابراز رضایت از روند تعمیر مدارس آسیب دیده شهرستان پلدختر، افزود: در بازدیدی که هفته گذشته به همراه مدیرکل نوسازی و نمایندگان رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از مدارس تعمیری پلدختر داشتیم کار تعمیر این مدارس شروع شده و در حال انجام است و امیدواریم با تلاش شبانه روزی کلیه نیروها و کمک خیرین این مدارس برای اول مهر آماده شوند تا جشن آغاز سال تحصیلی را با حضور مسئولین کشوری، استانی، شهرستان و دانش آموزان در پلدختر داشته باشیم. زینی وندمقدم با اشاره به مدت زمان کم برای ساخت مدارس شش و ۹ کلاسه در شهرستان پلدختر، ادامه داد: برای این گونه مدارس به ویژه مدارس روستایی با جمعیت بالا با همکاری نوسازی مدارس کانکس های بزرگی را در نظر گرفته ایم تا در اول مهر هیچ دانش آموزی بدون کلاس درس نباشد.