خانه / اخبار پزشکی / خدمات درمانی و بهداشتی اهواز و اندیمشک ازمتوسط کشوری پائین تر است

خدمات درمانی و بهداشتی اهواز و اندیمشک ازمتوسط کشوری پائین تر است

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری اندیمشک در سالن کوثر فرمانداری اندیمشک عنوان کرد: عملیات تروریستی اهواز اهواز باید عبرت شود و اگر کسی غفلت کرده برخورد و دیگر نباید این شرایط هرگز تکرار شود.

وی، سطح خدمات در کشور را تابع عملکرد همه مسئولان و هر سه قوه کشور دانست و افزود: هر گاه عملکرد ما مسئولان مطلوب بوده، خدمات شایان و رضایت عمومی را به همراه داشته است.

وزیر بهداشت گفت: کاستی‌ها ناشی از ناشی‌گری‌ها و خطاهای همه ما مسئولان بوده و با تلاش و درس گرفتن از سال‌های دفاع مقدس و با همکاری و عبور از منیت‌ها باید سطح خدمات را در همه نقاط کشور به ویژه خوزستان افزایش دهیم.

وی افزود: دشمن با دروغ‌پراکنی برای خوزستان برنامه ویژه دارد، از این رو باید با تلاش و برنامه خود را برای مقابله با فضایی که دشمن‌ به دنبال آن است، آماده و مانع تحقق اهداف دشمن در کشور شویم.

قاضی‌زاده هاشمی اظهار کرد: سطح خدمات درمانی و بهداشتی در سطح شهرهای اهواز و اندیمشک از متوسط کشوری کم‌تر بوده از این روی باید با تلاش و برنامه‌ریزی کاستی‌های گذشته را جبران کرد.

وزیر بهداشت با اشاره به لزوم افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی به ۲۵۰ تخت در اندیمشک گفت: وضعیت خدمات درمانی و بهداشتی در اهواز و اندیمشک ارتقا داده می‌شود.

وی تصریح کرد: انتظار نمی‌رود تمام خدمات پیچیده در شهرهای کشور به طور کامل انجام گیرد، اما باید نیازهای حیاتی و اولیه در شهرها رفع و کادر پزشکی مورد نیاز در شهرستان اندیمشک تامین شود.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

تمیزی بیش از حد منجر به مقاومت آنتی بیوتیکی می شود

در حالیکه حفظ بهداشت برای حفظ سلامت ضروری است، اما مطالعات نشان می دهد تمیزی بیش از حد می تواند خطر مقاومت آنتی بیوتیکی را افزایش دهد.

پاسخ دهید