خانه / اخبار پزشکی / درخواست از جامعه پزشکی برای کمک رسانی به سیل زدگان

درخواست از جامعه پزشکی برای کمک رسانی به سیل زدگان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ظفرقندی، در این نامه عنوان داشته است: اینک که سال جدید را آغاز می‌کنیم، بسیاری از مردم ایران زمین در رنج بی خانمانی و آوارگی ناشی از سیل در اقصا نقاط کشور روزهای سختی را سپری می‌کنند.

جامعه پزشکی ایران که همواره بر مدار نوع دوستی و تسکین آلام مردم زندگی کرده و تاریخ ایران چه در زمان جنگ تحمیلی و چه در بحران‌های دیگر مشحون از فداکاری‌های این قشر خدوم است در مقابل صحنه دیگری از نیاز مردم و کودکان و سالمندان در شهرها و روستاها قرار گرفته است.


کمک و یاری داوطلبانه شما بزرگواران چه به صورت حضور حرفه‌ای در عرصه‌های امداد و بیماری‌های گوناگون این دوران و پس از آن و چه کمک‌های مالی و نقدی برای باز گشت هر چه سریع‌تر خانواده‌های آسیب دیده به خانه و کاشانه امن و آبرومندشان برگ افتخار دیگری در کارنامه جامعه خدوم پزشکی کشور بوده و خواهد بود.


با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرها و روستاهای آسیب دیده و ضرورت اشراف و هدایت منطقه‌ای این کمک‌ها، از همه سازمان‌های نظام پزشکی شهرستان‌ها و شورای هماهنگی استان‌ها درخواست می‌کنم در اسرع وقت سازماندهی لازم را با هماهنگی مسئولین دولتی و جمعیت هلال احمر به عمل آورده و با تمام توان به وظیفه حرفه‌ای و انسانی خود عمل کنیم.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

۲۲ درصد جمعیت بالغ کشور کاملا چاق هستند

معاون دفتر بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت، گفت: ۲۲ درصد ایرانی های بالغ، با توده بدنی بالای ۳۰ درصد کاملا چاق هستند.

پاسخی بگذارید