خانه / اخبار پزشکی / روزهای پر عملیات هلال احمری/ تقدیر مجلس از امدادگران

روزهای پر عملیات هلال احمری/ تقدیر مجلس از امدادگران

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سیدامیرمحسن ضیائی در جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر، افزود: در زمانی که لازم است جمعیت هلال احمر فعالیت های اجرایی خود را بیشتر از همیشه و با قوت و کیفیت قابل قبول از گسترش دهد، تصمیم بر آن شد تا مصطفی محمدیون به عنوان دبیرکل این جمعیت انتخاب و مشغول فعالیت شد.

روزهای پر عملیات هلال احمری ها

وی گفت: حادثه پلاسکو، سیل و آبگرفتگی در سیستان و بلوچستان، گرد و غبار در مناطق جنوب غربی کشور و برف و کولاک در استانهای مختلف کشور، موجب نمایش عملیات های متعدد و موفق امدادی از سوی جمعیت هلال احمر در روزهای اخیر شد و نظیر این تعدد خدمت رسانی را در هیچ دستگاهی مثال زدنی نیست.

ضیائی تاکید کرد: بسیاری از نمایندگان مجلس از حضور به موقع و سرعت عمل امدادگران و نجاتگران هلال احمر در امدادرسانی به متاثران از گرد و غبار، سیل و آبگرفتگی و برف و کولاک اخیر تقدیر و تشکر کردند.

تغییرات مدیریتی در مجامع و امور استان ها

ضیائی با اشاره به تغییرات مدیریتی در مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر، افزود: دکتر دهقان مدیرکل مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر به عنوان مشاور دبیرکل جمعیت هلال احمر مشغول به کار خواهند شد و دکتر حمید ره انجام به عنوان مدیرکل مجامع و امور استان ها فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر درباره تغییر مدیران عامل استان های زنجان و لرستان، اظهارداشت: مدیران عامل استان های زنجان و لرستان نیز تغییر کردند که برای مدیران عامل جدید آرزوی موفقیت می کنیم.

ضیائی با اشاره به اینکه به منظور تهیه پیش نویس برنامه پنجم توسعه در جمعیت هلال احمر برگزاری جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر با تاخیر مواجه شد برنامه پنجم توسعه جمعیت را چراغ راه همیشه روشن هلال احمر برشمرد که مبتنی بر واقع نمایی و بر اساس اصول و اهداف عالیه این نهاد مردمی است.

در این جلسه برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر پس از بحث و بررسی و ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات اعضای شورای عالی، به تصویب اعضا رسید. همچنین با توجه به ویژگی های خاص استان قم و عدم وجود شعب شهرستانی، با تأسیس پایگاههای درون شهری جمعیت هلال احمر  استان قم در چهار شهر سلفچگان، جعفریه، کهک و دستجرد موافقت شد.

در این جلسه برخی از املاک جمعیت هلال احمر در استان های البرز، کرمان و کردستان نیز تعیین تکلیف شد.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

روحانی: امید به زندگی ایرانیان از ۵۶ سال به ۷۶ سال رسیده

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی گفت: در طول چهل سال گذشته امید به زندگی ایرانیان از ۵۶ سال به ۷۶ سال رسیده است.

پاسخی بگذارید