خانه / سلامت / روزگار مدیریت و برنامه ریزی به سر آمده؟ !

روزگار مدیریت و برنامه ریزی به سر آمده؟ !

سلامت نیوز:مهدی اسفندیار– موضع گیری دکتر علی نوبخت در برابر دکتر قاضی زاده ی هاشمی به هیچ عنوان بار علمی و فنی و اخلاقی نداشته و نمی تواند از جنس انتقادات پزشکیان ها و طریقت ها و یا خبرنگاران و نویسندگان آزاده ای باشد که پنج سال تمام در کنج عزلت چراغ آگاهی را بر افراشته اند؛ این روزها که مواضع علی نوبخت ( عوامل برادرش) با ۱۸۰ درجه اختلاف نسبت به سابق؛ علیه قاضی زاده ی هاشمی منتشر می شود؛ هیچ یک از حرف های نوبخت ها به دل آدم منصف نمی نشیند.
بنده به عنوان منتقد ۵ ساله ی قاضی زاده ی هاشمی باید به صراحت بگویم از اینکه امروز نوبخت را در جمع ما منتقدان می بینم حس خوبی ندارم‌. از دیگر سو آمار و جداول اماری این روزها از کانال ها و گروه هایی منتشر می شود که به اعتباراتی که در اختیار وزارت بهداشت قرار داده اند می پردازد؛ باید به آقای نوبخت گفت؛ اگر واقعا اعتبارات وزارت بهداشت را ۴ برابر کرده اید و با وجود این وضع وخیم آموزش و پرورش و بازنشستگان؛ که وای به حال شما و صدا افسوس و تاسف به حال رئیس جمهور و مجلسی که متوجه نمی شود یکپارچه دیدن منابع یعنی چه؟!
اما اگر این اعداد نادرست است که باید باز هم گفت؛ تاسف به حال سیستمی که برای تخریب یک وزیر به آمار سازی دست می زنند.
اما برادران نوبخت بدانند که حداقل به عنوان یک منتقد قاضی زاده ی هاشمی؛ آرزو می کنم که کاش صبحی برخیزم و بشنوم که روزگار بد و ویرانگر سازمان برنامه ریزی محمدباقر نوبخت به سر امده و عقلانیت و برنامه ریزی بر امور سازمان “و” که روزگار “مدیریت و برنامه ریزی” بوده به سر امده است؛ ما با قاضی زاده در هرچی اختلاف نظر داشته باشیم در ناکارامدی و فشل بودن سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم نظریم.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

زیبایی همیشگی با پوست سیب

سلامت نیوز: قبل از اینکه پوست سیب را دور بیندازید، خوب است بدانید که پوست سیب خیلی بیشتر از گوشتش خاصیت دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، یکی از خواص سیب این است که در حفظ طراوت و شادابی پوست مؤثر است. با استفاده از سیب می توان خشکی، ترک خوردگی، رنگ پریدگی و بسیاری از بیماری های پوستی طولانی و مزمن را از بین برد. پوست سیب با خاصیت ضد سرطانی خود می تواند بسیاری از بیماری ها را بهبود بخشد و همچنین میزان ویتامین و املاح و مواد معدنی آن چندین برابر خود سیب است. ماسک قوی جوان کننده این میوه یک ماسک قوی ضد پیری است. علاوه بر اینکه پوست را مرطوب می کند، از چروک و کدر شدن آن جلوگیری می کند و یک ماسک ضد پیری بسیار عالی است. مصرف منظم این میوه چین وچروک های ریز و خطوط نازک صورت را محو می کند و پوست جوان می شود. برای دیدن این تأثیر، هر روز یک سیب را رنده کنید و۲۰ دقیقه پوست را، مخصوصاً قسمت های در خطر چین و چروک مثل دور لب ها و خط اخم و انتهای پلک را با آن ماساژ دهید. ضد آفتاب مؤثر سیب شامل ذرات UVB است که می تواند در برابر اشعه های خورشید از پوست محافظت کند. این میوه قادر است آفتاب سوختگی را درمان کند و جلوی لایه برداری پوست به دلیل سوختگی در برابر آفتاب را می گیرد. برای درمان آفتاب سوختگی یک قاشق چایخوری گلیسیرین را با یک سیب رنده شده مخلوط کنید و به مدت یک ربع روی پوست قرار بدهید و بعد با آب سرد به آرامی بشویید. مزایای سیب برای موها علاوه بر اینکه سیب بهترین دوست برای پوست است، فواید خیلی خوبی هم برای مو دارد. مصرف منظم سیب باعث می شود موهای شاداب و زیبایی داشته باشید. مواد مغذی موجود در این میوه می تواند به رشد و تقویت موها کمک کند. وجود یک ماده مغذی به نام بیوتین در سیب موجب رشد مو است. بیوتین رشد مو را زیاد می کند و باعث ضخامت و مقاوم شدن تارهای مو می شود. همچنین آنتی اکسیدان های موجود در سیب، گردش خون در پوست سر را افزایش داده و ریشه مو ها را قوی تر می کند. درمان پف چشم و تیرگی دور چشم با سیب با قرار دادن یک تکه از پوست سیب در زیر چشم، می توانید تیرگی های دور چشم و پف اطراف چشم را کاهش دهید. مخلوطی از دو قاشق غذاخوری سیب و سیب زمینی رنده شده را در یک دستمال نازک قرار دهید و آن را ۲۰ دقیقه روی چشم بگذارید. انجام مداوم این کار می تواند به کاهش تیرگی دور چشم کمک کند.