خانه / اخبار پزشکی / زالی در انتخابات نظام پزشکی کاندیدا نمی شود

زالی در انتخابات نظام پزشکی کاندیدا نمی شود

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی رضا زالی روز چهارشنبه با عنوان این مطلب، اظهارداشت: احساس می کنم بعد از ۲۴ سال حضور در سازمان نظام پزشکی، می بایست فرصت را در اختیار نیروهای جوانتر قرار داد.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: از احاد جامعه پزشکی کشور دعوت می کنم در وهله اول به عنوان کاندیدا و در مرحله بعد، حضور پرشور در انتخابات نظام پزشکی داشته باشند.

زالی با تاکید بر اینکه سازمان نظام پزشکی به عنوان یک نهاد غیر دولتی از جایگاه بالایی در فضای اجتماعی جامعه برخوردار است، تصریح کرد: به نظر می رسد که سازمان نظام پزشکی به نیروهای جوان با سلایق مدیریتی جدید نیاز دارد که خون تازه ای در رگ های این سازمان صنفی تزریق کند.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران با اشاره به اینکه در ۲۴ سال حضور به عنوان مشاور، معاون، قائم مقام و رئیس سازمان نظام پزشکی می بایست فرصت حضور در این سازمان را به نیروهای جوان تر داد، گفت: من از افرادی که کاندیدای انتخابات نظام پزشکی می شوند، می خواهم که به فعلیت رساندن همه ظرفیت های مندرج در قانون سازمان نظام پزشکی را به عنوان استراتژی پیش روی خود قرار دهند.

زالی با عنوان این مطلب که فضای فعلی سازمان نظام پزشکی یک فضای غیر سیاسی است، افزود: جامعه پزشکی امروز مملو از نیروهای پر توان، آگاه، خدوم و دلسوز است که می توانند فارغ از نگاه سیاسی، در پیشبرد اهداف سازمانی، پیشقدم باشند.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

اهدای کتاب به کودکان مبتلا به سرطان

ماهانه ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ جلد کتاب در بین کودکان تحت درمان در بیمارستان محک و بیمارستان های دولتی دارای بخش خون و انکولوژی کودکان، اهدا می شود.

پاسخی بگذارید