خانه / اخبار پزشکی / ساخت بزرگترین پروژه درمانی در قزدین آغاز شد

ساخت بزرگترین پروژه درمانی در قزدین آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، روز سه شنبه در مراسمی با حضور مجید احمری مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت، منوچهر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین، علی فرخزاد معاون عمرانی، پیرمرادی مدیرکل دفتر فنی و  مسعود حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی استان، ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی در شهرک کوثر و شمال غربی شهر قزوین آغاز شد.

یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه به خبرنگار مهر گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۸۰ هزار مترمربع ساخته می شود و با تامین همه نیازهای درمانی به عنوان یک بیمارستان جامع تلقی می شود.

وی افزود: فاز اول این بیمارستان با ۶۰ میلیارد تومان هزینه در مدت دو سال اجرا می شود و امیدواریم در صورت تامین بموقع منابع مالی این مرکز بزرگ درمانی در حداکثر ۴ سال آماده بهره برداری شود.

یوسفی تصریح کرد: این بیمارستان دارای بخش های داخلی، جراحی، اطفال، زنان و زایمان، روان درمانی، اورژانس، ال دی آر، واحدهای زایمان تک تخته، سی سی یو و ای سی یو و سایر بخش های مورد نیاز است.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

هنرمندان قبل از تبلیغ دارو با وزارت بهداشت مشورت کنند

سخنگوی وزارت بهداشت، در واکنش به تبلیغ داروی «نالوکسان» توسط یکی از هنرپیشنه های زن، گفت: این دارو فقط مصرف بیمارستانی دارد.

پاسخ دهید