خانه / اخبار پزشکی / سرپرست اورژانس کشورشهادت شهیدبسیج جامعه پزشکی درسوریه راتسلیت گفت

سرپرست اورژانس کشورشهادت شهیدبسیج جامعه پزشکی درسوریه راتسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری مهر، پیرحسین کولیوند در پیامی شهادت محمدحسن قاسمی را به عنوان نخستین شهید بسیج جامعه پزشکی مدافع حرم در سوریه تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون
مردان خاص خداوند همواره به طریقی خاص به دیار باقی می شتابند و مردان بی ادعا که حماسه های دینی و شیعی را در دفاع از حرم های مطهر می آفرینند، خالصانه و پاک به دیدار پروردگار خود رهسپار می شوند.

ایمان راسخ و ارادت قوی به اهل بیت(ع) و ولایت این گونه فرد را به سوی شهادت می کشاند و می بینیم تا اراده پولادین مردان و زنان در دفاع از ارزش های اسلامی و ادامه قیام خونین حسینی(ع) باقی است، دفتر شهادت نیز باز است.

این بار با شهادت یک بسیجی در راستای دفاع از حرم مطهر نیز برگ زرینی از حدیث عشق و تبعیت از ولی امر رقم خورده است.

شهادت این دلاور مرد بسیجی را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده این شهید گرانقدر، مردم شریف ایران و جامعه پزشکی تسلیت و تبریک می گویم.

محمدحسن قاسمی نخستین شهید بسیج جامعه پزشکی در منطقه مقاومت حلب، در حالیکه مجروحین جنگی را به بیمارستان منتقل می کرد به شهادت رسید و پیکر او امروز وارد شهرکرد شد.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

دانشگاه چمران اهواز علاقه به هرس درختان کونوکارپوس خود ندارد

اهواز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: برخی دستگاه ها از جمله دانشگاه چمران علاقه به هرس درختان کونوکارپوس خود ندارند در حالیکه مضر بود آن هنگام باران برای تنفس شهروندان ثابت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید