خانه / اخبار پزشکی / فقط بیمارستان سلامت اهواز تخلیه شده است

فقط بیمارستان سلامت اهواز تخلیه شده است

فرهاد حمزه‌لویی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: در این زمان به جز بیمارستان سلامت اهواز که دچار سیل نشده بود اما در معرض خطر سیل قرار گرفته بود، هیچ بیمارستان دیگری در اهواز تخلیه نشده است.

وی افزود: بیمارستان سلامت اهواز دارای ۱۱۰ بیمار بود که ۲۵ مورد به بیمارستان سینای اهواز و بقیه نیز به بیمارستان گلستان منتقل شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: تا این لحظه هیچ خطری بیمارستان‌های اهواز را تهدید نمی‌کند.

وی اظهار کرد: خدمات درمانی در اردوگاه‌های اسکان اضطراری به صورت مداوم در حال انجام است؛ کارشناسان بهداشت و درمان نیز به تمامی اردوگاه‌ها سر کشی می‌کنند.

حمزه لویی اظهار کرد: در منطقه یادمان شهدای هویزه یک بیمارستان صحرایی از سوی سپاه تأسیس شده است و در اردوگاه جواد الائمه نیز یک بیمارستان ۵۰ تخت خوابی صحرایی از سوی دانشگاه علوم پزشکی احداث شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه کارشناسان بهداشت و پزشکان فعال در این بخش‌ها تعداد افراد بیمار را تحت کنترل خود دارند، گفت: به صورت روزانه چندین کارشناس بهداشت و پزشک با بالگرد هلال احمر به اردوگاه‌ها برده می‌شوند؛ افرادی نیز شناسایی شدند که در اردوگاه مستقر نیستند اما نیازمند خدمات درمانی هستند که ارائه خدمات درمانی به این افراد نیز انجام می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: در این زمان نیز نیروی بهداشت و درمان و چند آمبولانس از سوی استان‌های آذربایجان شرقی و اصفهان به استان خوزستان تزریق شد.

حمزه لویی تأکید کرد: استان خوزستان به هیچ وجه با مشکل کمبود دارو مواجه نیست و از نظر تجهیزات خودرویی نیز کمک‌های بسیار خوبی انجام شده است.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

آمادگی ایران برای ساخت کارخانه داروسازی در سودان

وزیر بهداشت، بر آمادگی ساخت کارخانه داروسازی و صادرات دارو به کشور سودان تاکید کرد.

پاسخی بگذارید