خانه / اخبار پزشکی / نرخ بالای خودکشی در بین پزشکان آمریکایی

نرخ بالای خودکشی در بین پزشکان آمریکایی

به گزارش خبرنگار مهر، تحقیق جدید نشان می دهد نرخ خودکشی پزشکان در آمریکا ۲۸ تا ۴۰ نفر به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر است که دو برابر نرخ خودکشی در کل جمعیت را تشکیل می دهد. نرخ خودکشی جمعیت عمومی ۱۲.۳ به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر است.

«دیپیکا تانوار»، سرپرست تیم تحقیق از مرکز بیمارستان هارلم نیویورک، در این باره می گوید: «پزشکانی که اغلب بر اثر خودکشی می میرند مبتلا به افسردگی یا سایر بیماریهای روانی درمان نشده هستند، حقیقتی که نیاز به تشخیص و درمان سریع بیماری را نشان می دهد.»

متخصصان در تلاش برای فهمیدن علت بالا بودن نرخ بالا خودکشی دریافتند برخی از شایع ترین موارد خودکشی ناشی از اختلالات رفتاری، اعتیاد به الکل و مصرف مواد مخدر است.

همچنین مطالعه نشان می دهد ۱۲ درصد پزشکان مرد و بالغ بر ۱۹.۵ درصد پزشکان زن دچار افسردگی هستند. افسردگی در بین دانشجویان پزشکی بسیار شایع است. حدود ۱۵ تا ۳۰ درصد آنها دارای علائم افسردگی هستند.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

برنامه وزارت بهداشت برای پیشگیری از بیماری های روانپزشکی

معاون کل وزارت بهداشت، گفت:وزارت بهداشت برای پیشگیری از بیماری های روانی، با آگاه سازی جامعه و رسانه ها در جهت کاهش استرس های محیطی و همچنین درمان بیماری های سبک، متوسط و سنگین تلاش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید