خانه / اخبار پزشکی / واکنش وزیر به حذف حاشیه های پزشکی از خبر ۲۰:۳۰

واکنش وزیر به حذف حاشیه های پزشکی از خبر ۲۰:۳۰

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه اجلاس سراسری هیات های امنای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، تصریح کرد: سازمان صدا و سیما به هیچ عنوان تحت تاثیر توصیه ها از بیرون قرار نمی گیرد و خودش تصمیم می گیرد اما برای اینکه رسانه ها و مسئولان بین نقد و سیاه نمایی، تفاوت قائل شوند، باید به وجدان و نفس خودمان مراجعه کنیم.

وی تاکید کرد: خداوند می فرماید هر کسی می داند که در نیت او چه چیزی است و کسی نمی تواند نیت فردی را بخواند اما ناامید کردن مردم، حتما سیاه نمایی است و سیاه نمایی نباید با دفاع از حقوق مردم، توجیه شود اما اطلاع رسانی، کاملا به نفع مردم است و در آموزه ها دینی ما نیز آمده که نقایص و ایرادات را آهسته و در خفا بگوییم و اگر موثر واقع نشد، فریاد بزنیم اما متاسفانه ما برعکس کار می کنیم و آخرین تصمیم را اول می گیریم.


هاشمی گفت: هر کسی می داند که چه کاری انجام می دهد اما گاهی انسان، خودش را هم فریب می دهد و ممکن است به خودش خلاف بگوید اما در خلوت، متوجه این ایراد و نقیصه می شود.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

خدمات روانشناسی و مشاوره تحت پوشش بیمه قرار گیرد

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست کرد که موضوع پوشش بیمه خدمات روانشناسی و مشاوره، مورد توجه قرار گیرد.

پاسخی بگذارید