خانه / سلامت / وضعیت بارشی کشور طی روزهای آینده

وضعیت بارشی کشور طی روزهای آینده

سلامت نیوز: مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وضعیت بارشی استان های مختلف کشور، از کاهش روند بارشی کشور خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز، احد وظیفه در گفت وگو با پانا ، اظهار کرد: با توجه به تحلیل آخرین اطلاعات دریافتی با عبور سریع یک موج باران‌زا از روی کشور، در ابتدای صبح امروز (شنبه ۱۳ آذر) بارش پراکنده باران و برف در شمال غرب و رگبار باران، در برخی نقاط همراه با رعد و برق در استان‌های جنوب و جنوب شامل خوزستان، شمال بوشهر، شمال غرب فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی می‌شود که این شرایط در بعدازظهر امروز خاتمه می‌یابد.

وی افزود: هوای نسبتا گرم در استان گیلان در روز شنبه نیز باقی خواهد ماند و از بعدازظهر روند کاهش دما در این استان آغاز می‌شود که تا اواسط هفته ادامه می‌یابد.

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: یکشنبه شب رگبار موقت باران در جنوب غرب کشور انتظار می‌رود و در سایر نقاط در این روز بارندگی پیش‌بینی نمی‌شود. روز دوشنبه ۱۵ آذر نیز بارش پراکنده در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی رخ می‌دهد.

وظیفه در مورد هوای استان تهران طی دو روز آینده نیز تصریح کرد: آسمان تهران در روز یکشنبه ۱۴ آذر، صاف، در اواخر وفت نیمه ابری، با حداکثر و حداقل دمای ۱۵ و ۴ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه ۱۵ آذر، کمی ابری تا نیمه ابری با حداکثر و حداقل دمای ۱۵ و ۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

درباره ی ali

مطالب مرتبط

تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیکی

سلامت نیوز: فردی که برای نشستن روی صندلی مترو، مسافران را با اسلحه پلاستیکی تهدید کرده بود، در ایستگاه چهارراه ولیعصر دستگیر شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،روز گذشته مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر از وقوع درگیری میان دو مسافر مترو باخبر شده و با حضور در محل به بررسی موضوع پرداختند. در بررسی های اولیه مشخص شد درگیری میان دو مسافر از داخل قطار آغاز شده و پس از پیاده شدن از آن نیز ادامه داشته است. همچنین در تحقیقات بعدی مأموران نیز مشخص شد که یکی از طرفین درگیری با اسلحه پلاستیکی و غصب عناوین، قصد ترساندن شهروندان را داشته و خود را مأمور معرفی کرده بود و درگیری نیز به همین دلیل آغاز شده است که در همین راستا دو طرف درگیری به پلیس مترو منتقل شده و در آنجا مشخص شد که دعوا بر سر نشستن روی صندلی آغاز شده و هنگامی که متهم جایی برای نشستن پیدا نکرده با نشان دادن اسلحه اش به مسافران نشسته بر روی صندلی خود را مأمور معرفی کرده و درخواست نشستن روی صندلی را کرده است که با توجه به پلاستیکی بودن اسلحه شهروندان با این فرد درگیر شده اند. در ادامه بررسی های انجام شده با توجه به رفتار غیرعادی متهم این احتمال مطرح شد که وی دچار اختلالات روانی باشد که در همین راستا مقرر شد بررسی های بیشتر روی این فرد انجام شود. مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد: گزارش اولیه در این خصوص تنظیم شده و متهم برای سیر مراحل قانونی و نیز بررسی شرایط روحی و روانی به کلانتری ۱۲۹ جامی تحویل داده شد تا با دستور قضائی دستوران بعدی در موردش انجام شود.