خانه / اخبار پزشکی / وقوع سیل، آبگرفتگی و طوفان در ۸ استان کشور/ امدادرسانی به ۲۲۵ نفر

وقوع سیل، آبگرفتگی و طوفان در ۸ استان کشور/ امدادرسانی به ۲۲۵ نفر

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی سلیمی با اشاره به عملیات سیل و آبگرفتگی، طوفان و رعد و برق طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: ۸ استان آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، مازندران و همدان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی، رعد و برق و طوفان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در این مدت در ۹ شهر و روستا امدادرسانی شده است، افزود: تاکنون امدادگران به ۲۲۵نفر امدادرسانی کردند و یک نفر به مرکز درمانی منتقل  و ۴۵ تن به صورت اضطراری اسکان داده شدند.


رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: ۶۲ نفر از امدادگران در قالب ۱۸ تیم امدادی به متاثران از سیل و آبگرفتگی، طوفان و رعد و برق خدمات امدادی ارائه کردند و ۲ واحد مسکونی از آب تخلیه شد؛ به علاوه ۱۰ دستگاه چادر و ۴۰۵کیلوگرم نایلون میان متاثران توزیع شد.


به گفته سلیمی، یک نفر در شهرستان شاهرود روستای ارمیان بر اثر وقوع سیل مفقود شده است؛ تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر به مناطق حادثه دیده اعزام شدند و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

تمیزی بیش از حد منجر به مقاومت آنتی بیوتیکی می شود

در حالیکه حفظ بهداشت برای حفظ سلامت ضروری است، اما مطالعات نشان می دهد تمیزی بیش از حد می تواند خطر مقاومت آنتی بیوتیکی را افزایش دهد.

پاسخ دهید