خانه / اخبار پزشکی / پیشنهاد ویژه اسنپ در روز جهانی اهدای خون

پیشنهاد ویژه اسنپ در روز جهانی اهدای خون

 به گزارش خبرگزاری مهر، در کشور عزیزمان ایران، بیماران زیادی نیازمند دریافت خون هستند و این امر ضرورت ایجاد آگاهی و اطلاع رسانی در میان همه شهروندان جامعه  را تبدیل به وظیفه ای اجتناب ناپذیر می‌کند.

برپایه گزارش، ۲۴ خرداد، روز جهانی انتقال خون، فرصت بزرگی برای یاد آوری انجام این وظیفه‌ای انسانی است که طبیعتا تنها محدود به این روز نبوده و در تمام سال نیاز به آن احساس می‌شود.

جالب است بدانید اهدای خون علاوه بر  ثواب وافر، فواید پزشکی بسیار مهمی برای انسان داشته که در از آن بین می‌توان به کاهش خطر حملات قلبی، کاهش احتمال ابتلا به سرطان و افزایش سوزاندن کالری اشاره کرد.

به مناسبت بزرگداشت این روز، شرکت اسنپ در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و تشویق مردم به مشارکت بیشتر در روز جهانی اهدای خون، از تاریخ ۲۴ خرداد تا ۵ تیرماه (عید سعید فطر) برای شهروندان تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است.

شهروندان محترم می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی (تا سقف ۳ هزار تومان) برای رفت و  برگشت به مراکز انتقال خون در شهرهای تهران، کرج و اصفهان استفاده کنند. کافیست مرکز مورد نظر را روی نقشه مشخص نموده و کد تخفیف ehda را وارد کنند.

فهرست مراکز انتقال خود در شهرهای مختلف در این لینک قابل مشاهده است.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

اهدای کتاب به کودکان مبتلا به سرطان

ماهانه ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ جلد کتاب در بین کودکان تحت درمان در بیمارستان محک و بیمارستان های دولتی دارای بخش خون و انکولوژی کودکان، اهدا می شود.

پاسخی بگذارید