خانه / سلامت / چه کسی دست رییس جمهور را برای انتخاب مدیرعامل تامین اجتماعی بسته؟

چه کسی دست رییس جمهور را برای انتخاب مدیرعامل تامین اجتماعی بسته؟

سلامت نیوز: بیش از دوماه است که دولت اقای روحانی سازمان تامین اجتماعی را در وضعیت بدون مدیر قرار داده.

به گزارش سلامت نیوز سوال اساسی اینجاست که یعنی دولت با توجه به اتمام ماموریت مدیرعامل سازمانی با بیش از ۴۲ میلیون تحت پوشش و قریب به سه میلیون بازنشسته و بیش از هفتاد هزار کارمند؛ نباید برنامه ای و فکری برای مدیریت ارشد ان داشته باشد؟!

اگر فرض را بر این قرار بدهیم که دولت نیاز به کار کارشناسی برای انتخاب مدیرعامل داشته است؛ آیا با گذشت شش ماه از ماموریت سرپرستی که چهارسال هم مدیرعاملی آن سازمان را بر عهده داشته؛ هنوز نباید فکری به حال آن کند؟! سوال اساسی تر این است که اکنون دو ماه هست که سازمانی به این بزرگی بدون مدیرعامل است؟!

به راستی اینجا چه کسی دست وزیر یا رئیس جمهور را برای تعیین تکلیف و برون رفت از این وضعیت بلاتکلیفی بسته است؟! بازهم نکته ی حایز اهمیت تر این است که مقامات دولت یکی از چالش های بزرگ کشور را در کنار بحث محیط زیست و آب؛ بحث بحران صندوق های بیمه ای؛ معرفی کردند؛ انگاه در مقام تعیین مدیر و سرپرست این سازمان مهم ؛ انچنان تعلل عجیبی دارند که جای بسی شگفتی است؟!

این وضعیت باعث نگرانی شدید مردم و بسط فضای شایعه شده و حتی حامیان دولت نیز هیچ پاسخی به افکار عمومی ندارند؟ و موجب ایجاد این دهنیت می گردد که ایا ” واقعا امورات دولت به این سبک می گذرد؟” این مورد اصطلاحا از آن دست مواردی هست که کندی و تعلل و حتی بلاتکلیفی امور در دولت را نمایش می گذارد و عجیب این است که شبکه های خبری و رسانه ها هم متوجه نیستند که تامین اجتماعی برای اولین بار در تاریخ خود؛ اکتون دو ماه است که مدیر ندارد…. چشم ها و گوش ها اکنون به شدت مترصد درک این موضوع هستند که بفهمند ؛ چه در مخیله ی دکتر روحانی می گذرد که ترجیح داده دوماه تمام سازمان را بلاتکلیف بگذارد؟!؟!

درباره ی ali

مطالب مرتبط

زیبایی همیشگی با پوست سیب

سلامت نیوز: قبل از اینکه پوست سیب را دور بیندازید، خوب است بدانید که پوست سیب خیلی بیشتر از گوشتش خاصیت دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، یکی از خواص سیب این است که در حفظ طراوت و شادابی پوست مؤثر است. با استفاده از سیب می توان خشکی، ترک خوردگی، رنگ پریدگی و بسیاری از بیماری های پوستی طولانی و مزمن را از بین برد. پوست سیب با خاصیت ضد سرطانی خود می تواند بسیاری از بیماری ها را بهبود بخشد و همچنین میزان ویتامین و املاح و مواد معدنی آن چندین برابر خود سیب است. ماسک قوی جوان کننده این میوه یک ماسک قوی ضد پیری است. علاوه بر اینکه پوست را مرطوب می کند، از چروک و کدر شدن آن جلوگیری می کند و یک ماسک ضد پیری بسیار عالی است. مصرف منظم این میوه چین وچروک های ریز و خطوط نازک صورت را محو می کند و پوست جوان می شود. برای دیدن این تأثیر، هر روز یک سیب را رنده کنید و۲۰ دقیقه پوست را، مخصوصاً قسمت های در خطر چین و چروک مثل دور لب ها و خط اخم و انتهای پلک را با آن ماساژ دهید. ضد آفتاب مؤثر سیب شامل ذرات UVB است که می تواند در برابر اشعه های خورشید از پوست محافظت کند. این میوه قادر است آفتاب سوختگی را درمان کند و جلوی لایه برداری پوست به دلیل سوختگی در برابر آفتاب را می گیرد. برای درمان آفتاب سوختگی یک قاشق چایخوری گلیسیرین را با یک سیب رنده شده مخلوط کنید و به مدت یک ربع روی پوست قرار بدهید و بعد با آب سرد به آرامی بشویید. مزایای سیب برای موها علاوه بر اینکه سیب بهترین دوست برای پوست است، فواید خیلی خوبی هم برای مو دارد. مصرف منظم سیب باعث می شود موهای شاداب و زیبایی داشته باشید. مواد مغذی موجود در این میوه می تواند به رشد و تقویت موها کمک کند. وجود یک ماده مغذی به نام بیوتین در سیب موجب رشد مو است. بیوتین رشد مو را زیاد می کند و باعث ضخامت و مقاوم شدن تارهای مو می شود. همچنین آنتی اکسیدان های موجود در سیب، گردش خون در پوست سر را افزایش داده و ریشه مو ها را قوی تر می کند. درمان پف چشم و تیرگی دور چشم با سیب با قرار دادن یک تکه از پوست سیب در زیر چشم، می توانید تیرگی های دور چشم و پف اطراف چشم را کاهش دهید. مخلوطی از دو قاشق غذاخوری سیب و سیب زمینی رنده شده را در یک دستمال نازک قرار دهید و آن را ۲۰ دقیقه روی چشم بگذارید. انجام مداوم این کار می تواند به کاهش تیرگی دور چشم کمک کند.