خانه / اخبار پزشکی / ۱۵ هزار خدمت پزشکی به سیل‌زدگان پلدختر ارائه شد

۱۵ هزار خدمت پزشکی به سیل‌زدگان پلدختر ارائه شد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار دکتر احمد عبدالهی عصر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه سپاه پس از وقوع سیل در گلستان، ‬اقدام به برپایی بیمارستان های صحرایی در این شهرستان کرد و در کنار سایر مجموعه‌های دولتی و ملی مثل دانشگاه‌های علوم پزشکی و هلال احمر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه داد، اظهار داشت: در لرستان هم در پلدختر یک بیمارستان صحرایی کامل و جامع مستقر کردیم.

وی با بیان اینکه ۱۵ هزار خدمت پزشکی در این بیمارستان صحرایی ارائه شده است، تصریح کرد: تجهیزاتی از جمله اتاق عمل، آزمایشگاه، ام آر آی، سی تی اسکن و… در این بیمارستان صحرایی وجود دارد و ارائه خدمت می‌شود.


معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه ۲۰ همکار فوق تخصص در بیمارستان داریم از جراح عمومی تا اطفال، زنان و متخصص افزود: تمام خدمات سپاه هم رایگان است؛ خوشبختانه با همدلی و هماهنگی همه مجموعه‌ها اقدامات بهداشتی و درمانی به پیش می‌رود، ‬تعامل سازنده‌ای با دانشگاه علوم پزشکی لرستان برقرار شده است و دست به دست هم داده ایم تا آلام مردم را کاهش دهیم.


سردار عبدالهی با اشاره به اینکه در معمولان هم تیم جراحی سیار مستقر است، ادامه داد: راه دسترسی ۳۰ روستای معمولان برقرار شده و تیم‌های ما به این روستاها می‌روند و ‬اقدام به رسیدگی‌های بهداشتی و درمانی می‌کنند.

درباره ی همیار اول

مطالب مرتبط

آمادگی ایران برای ساخت کارخانه داروسازی در سودان

وزیر بهداشت، بر آمادگی ساخت کارخانه داروسازی و صادرات دارو به کشور سودان تاکید کرد.

پاسخی بگذارید